ako to funguje?

*Ako prebieha vzájomna spolupráca?

....po zaslaní Vášho dopytu Vás budeme písomne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie najlepšie na mieste, ktoré budeme riešiť. V prípade, ak ste z väčšej vzdialenosti, je možná spolupráca aj elektronickou formou. Pri prvej konzultácii si preberieme vzájomne podmienky a predstavy, zašleme Vám cenovú ponuku na návrh a vizualizácie, ktoré sú našim hlavným zameraním.... Návrhy robíme v mierke v dvoch rôznych možných variantách...
Varianta A ... návrh je vo forme jpg obrázkov v mierke bez konkretizovaných prvkov zariadenia, klient si na                              základe návrhu zaobstará všetky komponenty podľa vlastného uváženia.
Varianta B ...  návrh je vo forme jpg obrázkov v mierke s presným zadefinovaním zariaďovacích prvkov, vrátane                                     základných rozmerov, doporučení podľa potreby aj cenovej ponuky od konkrétnych dodávateľov, či predajcov.

*Čo všetko budete od nás potrebovať?

....ideálne projekt alebo pôdorys daného miesta, ak nie je k dispozícii , zameriame si predmetné miesto sami.

*Koľko návrhov môžem očakávať v rámci cenovej ponuky?

...dostanete dva návrhy, jeden poľa nášho uváženia, predstáv a možností, druhý na základe vzájomnej konzultácie prvého návrhu

*Odvíja sa cenová ponuka od m2?

.....nie, náš cenník je zadefinovaný podľa jednotlivých miestností bytu, či rodinného domu. Je to kvôli tomu, že menšie miestnosti si vyžadujú mnohokrát viacej práce ako tie väčšie. V prípade komerčncýh priestorov je cenová ponuka robená individuálne.

*Čo všetko obnáša práca dizajnéra, čo môžem od Vás očakávať?

....našim zámerom  nie je vytvoriť priestor podľa posledných trendov, ktoré sa každým rokom menia, ale vytvorť domov, o ktorom má každý iné predstavy a iné požiadavky. V prvom rade je dôležité dobre pochopiť klienta, vytvoriť si hierarchiu požiadaviek a usmerniť ho správnym smerom, aby sme spolu vytvorili funkčný, ergonomický a harmonický celok. Vizualizácia nás dokáže preniesť v čase a tieto predstavy zhmotniť aspoň na papieri, či v elektronickej forme. Okrem návrhu veľkým prínosom pre klientov je náš prehľad na trhu, ktorý je veľmi bohatý a široký, od kúpelní, cez podlahy, dvere, nábytky atď., vieme mu poradiť dobrých predajcov, ktorých už máme odskúšaných a overených, tu sa mnoho ľudí stráca, čo je pochopiteľné... Takisto vieme poskytnúť rôzne alternatívy v rámci rôznych rozpočtov.... Mnoho práce venujeme nielen samotným návrhom, ale absolvujeme mnoho výstav, konzultácií a prezentácií, aby sme Vám mohli odovzdať optimálne riešenia pre každého zvlášť šité na mieru.

*Ako dlho trvá taký návrh?

... tu žiaľ jenoznačná odpoveď neexistuje.... Je to závislé na mnohých veciach, ale ak by som to mala spriemerovať, samotný návrh, či vizualizácia štandartného 3 izbového bytu trvá asi 2 týždne....(platí pre variantu A, dočítate sa vyššie)...
      Ďalej záleží už od toho, nakoľko sa zhodneme vo vybraných komoditách, či ich spoločne zháňame a vyberáme dlhšie...

*Koľko stojí práca dizajnéra?

...každému potencionálnemu zákazníkovi na požiadanie zašleme platný cenník, ktorý je tvorený podľa jenotlivých miestností, cenník je dopodrobna rozpísaný a nájdete v ňom presne, čo za svoje peniaze dostanete.
V prípade komerčných priestorov je prístup individuálny.